Меню
 
Головна arrow Новини
В області завершений Всеукраїнський місячник боротьби з туберкульозом, який проводився Чернігівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України з 24 лютого по 24 березня.

Протягом місячника було проведено десятки виступів, бесід в учнівських та студентських колективах, виставки плакатів, різноманітні пізнавальні конкурси та вікторини з призами, сувенірами. Формуючи активну громадську думку щодо боротьби з туберкульозом, працівники та волонтери Червоного Хреста України доводили до людей інформацію, що заразитися цією хворобою може кожний: на роботі чи вдома, в транспорті чи в магазині, в школі чи навіть в дитячому садочку.

Співробітники та волонтери Чернігівської обласної організації Червоного Хреста спільно з громадською організацією «Чернігівська мережа» перед міською лікарнею №1 м. Чернігова роздавали брошури, закликали піклуватися про власне здоров’я та вчасно проходити обстеження. В м. Ніжин цього дня волонтери міської організації Червоного Хреста також провели акції на вулицях міста.

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста Прилуки проводились години питань-відповідей по профілактиці туберкульозу за участю фтизіатрів та була організована широкомасштабна інформаційна компанія з розповсюдженням друкованої продукції на підприємствах, в лікувально - профілактичних та навчальних закладах. Під час міського ярмарку «Зустріч весни-проводи зими» волонтери розповсюджували інформаційні буклети, проводили бесіди. В Прилуцькому медичному училищі відбувся тематичний діалог з молоддю з питань профілактики туберкульозу за участю лікарів та волонтерів, а також проведений конкурс санбюлетенів. Всі учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки від міськрайонної організації Червоного Хреста, а переможці нагороджені грамотами.

У рамках місячника було зібрано продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, засобів гігієни, тощо на суму 266812 гривень та надано допомогу 2601 особі.

Прес-служба Управління охорони
здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів