Меню
 
Головна arrow Новини
В онкодиспансері привітали із Великоднем

На Благовіщеня Пресвятої Богородиці, 7 квітня, напередодні Великодня, до Чернігівського обласного онкологічного диспансеру з почесною місію завітали священнослужителі Чернігівської і Новгород-Сіверської єпархії УПЦ.

У своєму вітальному слові прес-секретар протоієрей Ігор Підан зазначив, що Господь ніколи не залишає тих, хто в нього щиро вірує, і нині молитовна підтримка людям, які лікуються, вкрай необхідна. Адже лише через слова молитви, пропущені через душу та свідомість, можна сповна почути благодать господню, відчути радість наближення найсвітлішого весняного свята ? Воскресіння Христова.

У межах заходу святі отці окропили великодні наїдки святою водою (до речі, цього року пекли паски й фарбували крашанки в онкодиспансері власноруч) та з божою настановою подарували іконки пацієнтам і співробітникам онкодиспансеру.

Як прокоментував головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, запрошувати священнослужителів до медичного закладу на Великдень – це вже добра традиція і усвідомлений крок. Адже онкозахворювання не визнає ані буднів, ані свят – тож певна кількість людей (а цього року це майже 150 хворих) змушена зустрічати найсвітліше свято на лікарняному ліжку та не в змозі відвідати храм і розділити радість світлого Воскресіння Христового зі своїми рідними


Прес-служба Управління охорони
здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів