Меню
 
Головна arrow Новини
Медицина Прилуччини - інвестиції та реалії

Ще в минулому році в Прилуцькій ЦРЛ відбулася зустріч в.о. голови райдержадміністрації Дениса Росовського з адміністрацією лікарні та інвесторами, які орендують земельні ділянки на території району, з питань реконструкції терапевтичного корпусу лікарні за спонсорські кошти.

І ось вже наприкінці 2017 року будівельними бригадами ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» та ТОВ «Агрокім» у медичному закладі проведені капітальні ремонти туалетних кімнат. Інвестори не тільки зробили ремонти, а й забезпечили кімнати необхідним обладнанням, світильниками, бойлером.

За кошти ТОВ «Агрікор-Холдинг» відремонтовано 3 палати, в яких замінено вікна, двері, система водовідведення, водопостачання, стіни, стеля, підлога. У палати завезені нові ліжка з матрацами, плазмові телевізори.

На сьогодні за кошти інвесторів СТОВ «Цукровик», ТОВ Агрофірма «Миколаївка», ФГ «Деметра-Агро-МС» завершено капітальний ремонт 2 палат неврологічного відділення лікарні. В палати підведена вода, встановлені раковини, закуплені нові ліжка.

В лікарні завершено ремонт маніпуляційного кабінету, а також за рахунок інвесторів продовжується ремонт терапевтичного відділення.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів