Меню
 
Головна arrow Новини
Перспективи гемодіалізу у КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ»

Сім мешканців Новгород-Сіверщини тричі на тиждень змушені їздити до обласного центру, де протягом декількох годин отримують процедуру гемодіалізу у спеціалізованому відділенні обласної лікарні. І так вже роками, у будь-яку пору року і за будь-якої погоди.

Чи можна наблизити цю високовартісну медичну допомогу до пацієнтів району? Протягом досить тривалого часу адміністрація лікарні та керівництво району вивчали це питання, розглядаючи технічну та кадрову можливість його реалізації, консультувались із адміністрацією та фахівцями обласної лікарні.

І ось 18 квітня головний лікар Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко та завідувач гемодіалізної зали цього медичного закладу Геннадій Фоменко відвідали КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ». Після огляду лікарні, у якому брали участь голова районної ради В'ячеслав Кауфман, в.о. голови райдержадміністрації Руслан Веремієнко та його заступник Неля Чугаєва, були досягнуті принципові домовленості щодо відкриття тут філії відділення нефрології та гемодіалізу обласної лікарні та визначене оптимальне місце для його розташування.

«Залишається вирішити питання щодо лікарських кадрів, – зазначила головний лікар закладу Світлана Шам. – Хоч це буде філія відділення обласної лікарні, але працювати будуть наші лікарі та медсестри. І якщо медсестер у нас достатньо, то з лікарями є певні об’єктивні труднощі. Але, переконана, ця проблема не є невирішуваною».

Облаштування гемодіалізної зали передбачає переведення в інше приміщення трьох лікарських кабінетів. Тож голова районної ради В’ячеслав Кауфман пообіцяв на сесії районної ради надати лікарні необхідні для цього кошти.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів