Меню
 
Головна arrow Новини
19 квітня відбувся «Круглий стіл» за участю головного лікаря Городнянського ЦПМСД Михайла Назаренка, голів Городнянської райдержадміністрації Світлани Ященко, районної ради Олександра Левченка, Городнянської ОТГ Андрія Богдана та Тупичівської ОТГ Лариси Шовкової з актуальних питань охорони здоров’я.

Під час зустрічі був обговорений та погоджений план формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в районі та в об’єднаних територіальних громадах, розглядалися питання реорганізації районного комунального закладу «Городнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство «Городнянський Центр первинної медичної допомоги» та фінансування структурних підрозділів ЦПМСД на території об'єднаних територіальних громад.

Під час зустрічі значну увагу було приділено питанню підписання населенням декларацій з лікарями. Головний лікар Михайло Назаренко зазначив: «Центр ПМСД та всі 11 лікарів закладу зареєстровані в інформаційній системі eHealth. Кожний лікар забезпечений ноутбуком, але є необхідність в принтерах. З населенням проводиться роз'яснювальна робота про процес підписання декларацій».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів