Меню
 
Головна arrow Новини
Останнім часом з усіх реформ в державі найбільше обговорюють саме медичну. І хоча основні зміни стосуються первинної ланки – у вторинній також передбачаються суттєві «перебудови». Насамперед це створення лікарень інтенсивного лікування в госпітальних округах.

Звичайно, кожна людина хотіла б, щоб саме в її місті була лікарня інтенсивного лікування ІІ рівня – центр госпітального округу. Але одного бажання людей та амбіційних заяв керівників не достатньо. Потрібна систематична напружена робота в цьому напрямку. Саме такою роботою постійно займаються в Корюківській ЦРЛ.

Ось і нещодавно тут вдалося налагодити зв’язок з одним з благодійних фондів Німеччини та домовитися про надання гуманітарної допомоги. «Вантаж виявився напрочуд багатим та корисним, – повідомив головний лікар Корюківської ЦРЛ Сергій Пивовар. – Величезна фура була завантажена як то кажуть «під зав’язку», навіть один з запланованих піддонів не вмістився. Благодійники надали безліч медичних якісних меблів (функціональні ліжка для важкохворих, тумбочки, кушетки, крісла, стільці і т. д.), медичного одягу та постільної білизни, засобів реабілітації та інструментарію. І хоча процедура отримання гуманітарної допомоги досить складна, лікарня оперативно владнала всі питання з міністерством соцполітики, обладнали свій митний склад за всіма вимогами і вчасно прийняли вантаж. Зараз, з допомогою митних брокерів АТ «Слов’янські шпалери-КФТП» проходимо процедуру розмитнення та отримуємо санітарний висновок з Києва.

Сподіваюсь найближчим часом ці формальності закінчаться і подарований вантаж служитиме для здоров’я наших людей».


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів