Меню
 
Головна arrow Новини
У КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» відбувся круглий стіл за участю студентів медичного училища, молоді та медичних працівників закладу.

Темою зустрічі були питання формування здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, а також профілактики соціально-значущих захворювань. Всі ці теми об'єднались під одним назвою: «Хвороби, про які говорять пошепки».

Формат зустрічі був не зовсім звичайним і дуже сподобався усім присутнім. На ній учасники ділились інформацією із різноманітних фахових джерел, жваво її обговорювали та з великою зацікавленістю слухали лікаря-дерматовенеролога Сергія Підгорного, який розповів про сучасні підходи щодо профілактики соціально-значущих хвороб, їх перші прояви, про те, як людина може за бажанням перебороти недугу, змінити спосіб життя та свої звички. «Справді приємно бачити у молоді, у майбутніх медичних працівників таку зацікавленість до питань здорового способу життя та первинної профілактики, бо йдеться не тільки про сьогодення, а й здоров'я майбутніх поколінь», – зазначив Сергій Підгорний.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів