Меню
 
Головна arrow Новини
В КЛПЗ «Чернігівський ОЦРЗОН» пройшов конкурс професійної майстерності медсестер

На минулому тижні актова зала Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення була переповнена, бо тут відбувався конкурс «Краща медична сестра – 2018». В атмосфері доброзичливості та взаємоповаги на ньому змагалася Наталія Чеботар, Вікторія Філько, Катерина Черненок та Олеся Рижевська.

Основні завдання конкурсу, який проходив за ініціативою Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та Асоціації медичних сестер області – підвищення професійного рівня медсестер,обмін досвідом, стимуляція до самовдосконалення та навчання.

Змагання відбувалося в два тури: тестування та демонстрація практичних навичок кожної учасниці. В присутності та за підтримки колег і співробітників Центру всі конкурсантки з гідністю показали свої теоретичні знання та практичні вміння в сфері медицини. Звичайно, вони хвилювалися, але як тільки підходили до столика з різними медичними приладами та інструментами, страх зникав та поступався знанням, досвіду, упевненості в діях. Голові конкурсної комісії – заступнику головного лікаря з медичної частини закладу Ірині Лебединець разом з авторитетним журі у складі голови профспілкової організації закладу – лікаря Тамари Уланович та лікаря-генетика обласної медико-генетичної консультації Юліани Рябової було дуже складно визначити переможницю.

Вправністю своїх підлеглих пишалася головна медична сестра Центру Вікторія Пінчук, яка зазначила: «Різниця між загальною кількістю балів, набраних конкурсантками – невелика, то ж доброго слова заслуговує професійний рівень кожної».

Всім учасницям конкурсу вручені солодкі подарунки та Подяки від адміністрації та профспілкового комітету закладу. Переможниця – Олеся Рижевська, процедурна медична сестра психоневрологічного відділення, отримала грошову винагороду та почесне право представляти КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» у фіналі обласного конкурсу професійної майстерності медичних сестер.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів