Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівські онкологи поділилися досвідом лікування раку

У Харкові 19?20 квітня проходила міжнародна науково-практична конференція на базі інституту медичної радіології ім. С.П.Григор’єва НАМН України. Цього разу медична спільнота обговорювала актуальні питання сучасної онкології. Онкологи акцентували увагу на пріоритетному напрямку лікування раку, а саме: на особливостях використання малоінвазивних технологій в онкохірургії та онкогінекології. Серед доповідачів – провідні онкологи з Австрії, Бєларусі, Греції, Польщі, Туреччини, а також делегація з України. Чернігівщину представляли головний лікар Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерій Зуб та завідувач гінекологічним відділенням Юрій Шень.

Під час конференції приділялась значна увага ендоскопічній технології в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань; обговорювались питання застосування лапароскопічної хірургії в лікуванні раку органів черевної, грудної порожнин та органів малого тазу; можливість застосування ендоваскулярних втручань в онкологічній практиці та використання в онкології малоінвазивних втручань під контролем методів інструментальної візуалізації, таких як комп’ютерна томографія, УЗ-діагностика, рентгеноскопія тощо. Онкологи поділилися своїми напрацюваннями щодо пошуку шляхів поліпшення віддалених результатів протипухлинного лікування та підходів до проведення селективної та суперселективної хіміотерапій злоякісних пухлин.

Досвід проведення лапароскопічних операцій та напрацювання щодо використання біозварювальних технологій в онкогінекологічних хворих представили на широкий загал і чернігівські онкологи.

«Підсумки такого масштабного міжнародного зібрання мають велике практичне значення для всіх її учасників, ? переконаний Валерій Зуб, – це дає можливість нам сьогодні, перш за все, переосмислити ті підходи й технології, які існують в Україні, зробити певні висновки та запровадити цінний досвід». Окрім професійних здобутків, делегація з України розширила власні міжнародні зв’язки.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів