Меню
 
Головна arrow Новини
«Я маю право!», проект який має підвищити рівень правової свідомості українців та навчити громадян користуватися їхніми законними правами в будь-яких життєвих ситуаціях реалізується в Україні

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб держава реалізує загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

Одна з цілей проекту – підвищити юридичну грамотність українських громадян і викрити корупцію в держустановах. За даними Міністерства, понад 70% населення потребує знань про свої права. У зв'язку з цим команда Мін'юсту і прийняла рішення розпочати реалізацію національного просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати їх, що сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

До реалізації проекту залучено усі центральні та місцеві органи виконавчої влади, Київська та обласні державні адміністрації, громадські об’єднання та міжнародні організації. Розпорядженням передбачено низку заходів, що проводитимуться по всій Україні з метою підвищення обізнаності громадян про їхні права та механізми захисту.

Зі всією інформацією щодо проекту можна ознайомитися на офіційному веб-сайті проекту prаvo.minjust.gov.ua. Онлайн-платформа «Я МАЮ ПРАВО!» спрощує доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав та розширює коло осіб, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав. На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини та контакти, куди звернутись у випадку порушення прав українців.

З метою реалізації зазначеного проекту, спільно із іншими органами виконавчої влади, громадськими об’єднаннями та міжнародними партнерами, Мін’юстом розробляються інформаційні друковані та електронні матеріали, які в доступній та зрозумілій формі пояснюють, як реалізувати та захистити свої права громадянам.

Міністерство юстиції надає всю необхідну методичну та практичну допомогу щодо реалізації правопросвітницьких заходів в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» органам влади та місцевого самоврядування по всій території України.За матеріалами Міністерства юстиції України
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів