Меню
 
Головна arrow Новини
У КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» впроваджено синглетно-кисневу терапію

До 32-ої річниці Чорнобильської трагедії в КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» було впроваджено нову методику лікування хворих за допомогою апарату для синглетно-кисневої терапії. Завдяки ньому можна лікувати хвороби серцево-судинної системи, ревматичні хвороби, захворювання органів дихання, травлення, печінки та жовчовивідних шляхів. Застосовують його також при тривалій медикаментозній терапії, дії різних хімічних, токсичних речовин, важких металів, оксидів азоту, озону, вуглеводнів, кварцового пилу. Апарат придбано за кошти спецфонду.

Під час презентації нової методики, яка проходила в присутності учасників ліквідації та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, учасників АТО, заступник головного лікаря з медичних питань Ірина Лебединець зазначила: «Мікс кисню і фітонастойкі – не має протипоказань. Його можна приймати як з лікувальною, так і з профілактичною метою. Стакан такого «напою» замінює кілька годин прогулянки на свіжому повітрі. А ті лікарські препарати, які ми вводимо завдяки новому апарату безпосередньо в бронхи, в легені – діють відразу. Киснево-синглетний коктейль сприятливо діє на імунну систему людини при одночасній стабілізації аеробного обміну та поліпшенні роботи всіх органів і систем організму».

Довідково: в основі методу лежить біологічна дія синглетного кисню («кисневої пінки»), який утворюється при проходженні пароводяної суміші через ультрафіолетово-магнітний активатор. Внаслідок трансформації синглетного кисню утворюються вторинні довговічні фізіологічно активні синглетно-кисневі фактори, які викликають ланцюг біохімічних і біофізичних реакцій всередині клітин, нормалізують обмінно-окислювальні процеси, що проходять в організмі людини.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів