Меню
 
Головна arrow Новини
В Україні стартував просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!», покликаний підвищити рівень знань громадян щодо прав у різних сферах життя та підвищити їх правову свідомість і спроможність захищати свої права. До реалізації проекту долучилась і медична спільнота.

Так, 7 травня в КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» відбулась зустріч працівників лікарні із начальником Новгород-Сіверського міськрайонного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Михайлом Савченком, який провів консультації щодо прав громадян та механізмів їх захисту. Він також надав працівникам інформаційні друковані матеріали, в яких доступно та зрозуміло пояснено, як реалізувати та захистити свої права, гарантовані Конституцією та законами України.

Як зазначили учасники зустрічі, на консультації вони отримали цікаву інформацію щодо можливості реалізовувати свої права та захищати їх, а також отримали моральний стимул до правової активності та правосвідомої поведінки.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів