Меню
 
Головна arrow Новини
Нове обладнання для Новгород-Сіверської центральної районної лікарні

Оскільки надання спеціалізованої медичної допомоги значною мірою залежить від наявності сучасного діагностичного обладнання, адміністрацією КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» систематично здійснюються заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази лікарні.

І ось нещодавно цей медичний заклад за сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова придбав пересувний рентгенапарат 10л6-011 з цифровим пультом управління, електровідсмоктувач «Біомед» для операційної хірургічного відділення та два холодильники для хірургічного відділення та клініко-діагностичної лабораторії. Обладнання придбане через систему електронних закупівель «ProZorro» на загальну суму 242 тис. гривень.

Крім того, для бухгалтерії та інформаційно-аналітичного відділу лікарні придбано ноутбуки та принтери на 50 тис. грн., кошти на які надано міською радою.

Як зазначила головний лікар ЦРЛ Світлана Шам, дуже приємно і вкрай важливо бачити з боку керівництва району та міста, депутатів таке розуміння нагальних потреб лікарні – закладу, який у цілодобовому режимі надає населенню Новгород-Сіверщини як планову, так і ургентну допомогу.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів