Меню
 
Головна arrow Новини
В онкодиспансері привітали з професійним святом медсестер

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри в Чернігівському обласному онкологічному диспансері привітали сучасних Флоренс Найтингейл. На сьогодні в спеціалізованому закладі рятують людям життя 198 представників середнього медичного персоналу та 146 молодших медичних сестер. З нагоди професійного свята свої щирі вітання та безмежну вдячність за чуйність сердець, за врятовані життя, за повернуте здоров’я сотень пацієнтів та виявлений високий професіоналізм виказали у своєму вітальному слові представники адміністрації онкодиспансеру.

«Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе добре, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Зі святом вас! Щастя вам і добра!»– зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб.

У межах урочистостей відбулося нагородження медсестер, їх відзначили Подяками. Приємним сюрпризом став відеокліп-привітання зі святом від адміністрації та завідувачів відділеннями (див. https://www.youtube.com/watch?v=3BToeiTHpfA&t=58s) та презентація тематичних тортів від медичних підрозділів онкодиспансеру.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів