Меню
 
Головна arrow Новини
Адміністрація та колектив Новгород-Сіверської ЦРЛ докладають чимало зусиль для підтримки будівель та споруд закладу у належному стані. За рахунок раціонального використання бюджетних коштів, залучення позабюджетних надходжень, благодійної допомоги від фізичних та юридичних осіб тут щороку проводяться поточні ремонти приміщень, зовнішніх стін та конструкцій.

Наразі в лікарні завершено ремонт та фарбування фасаду, що стало можливим за технічної допомоги голови районної ради В'ячеслава Кауфмана та директора ТОВ «Новгород-Сіверська ЖЕК» Андрія Сича.

«Площа тільки головного корпусу складає майже 1000 м2, не кажучи вже про інші будівлі господарського призначення, – розповіла заступник головного лікаря з медичної частини Наталія Коленченко. – Для їх утримання потрібні і кошти, і технічні засоби, і людські ресурси. Колектив вдячний за розуміння та допомогу тим небайдужим, хто не стоїть осторонь проблем лікарні. Адже саме сюди мешканці звертаються у будь-який час, у свята та вихідні і отримують як невідкладну, так і кваліфіковану лікарську допомогу».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів