Меню
 
Головна arrow Новини
Щодня кількість хворих на кір в області зростає. Лікарі пов’язують це із низьким рівнем вакцинації проти інфекції, особливо серед дорослих.

Стан захворюваності на кір було обговорено на засіданні обласного оперативного штабу з протидії інфекції, який відбувся 15 травня під головуванням заступника начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Пуліна.

«В області з початку року зареєстровано 169 випадків захворювання та підозри на кір. Захворювання реєструвалися в Бахмацькому, Бобровицькому, Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Корюківському, Куликівському, Менському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Ріпкинський, Талалаївському, Сновському, Чернігівському районах, містах Ніжин, Прилуки та Чернігів. З числа захворілих 101 особа не має щеплень проти кору», – повідомив завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Артем Ярошенко. Госпіталізовано із підозрою на цю інфекцію 139 жителів Чернігівщини, діагноз «кір» лабораторно підтверджено у 37 випадках.

«Незважаючи на достатню кількість вакцин та потужну роз’яснювальну роботу щодо шляхів зараження інфекцією та методів профілактики, кір активізується, бо має сприятливі умови для поширення, – зазначила заступник головного лікаря КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Людмила Кривець. – Нині лікувально-профілактичні заклади області забезпечені необхідною кількістю вакцин, минулого тижня отримано ще майже 10 тисяч доз вакцини проти кору, краснухи та паротиту і зараз в області налічується 19158 доз, що достатньо для проведення вакцинації всіх, хто її потребує».

Медики наголошують, що вакцинація залишається на сьогодні єдиним методом протистояння поширенню інфекції.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів