Меню
 
Головна arrow Новини
Онкологи натанцювали на станцію для комп’ютерного томографа

Представники компанії Philips подарували Чернігівському обласному онкологічному диспансеру сертифікат на додаткову робочу станцію до комп’ютерного томографа. Це відбулося в день відкриття нового корпусу радіотерапевтичного відділення під сучасне променеве обладнання – лінійний прискорювач. Вручали сертифікат під час прес-конференції.

Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, станція забезпечує підготовку пацієнта до променевої терапії. Обладнання використовується інженерами-фізиками для планування лікування.

За словами представників компанії Philips, робоча станція належить до останнього покоління, вона має велике значення для обробки інформації після дослідження і є логічним доповненням до комп’ютерного томографа виробництва тієї ж самої компанії, яким оснащено новий корпус.

Подарунок має цікаву передісторію, яка відбулася 8 Березня, коли Інтернетом пішов кліп-привітання від чернігівських чоловіків-онкологів (https://www.youtube.com/watch?v=7cI4nfkLeak). На Ютубі і в соцмережах ролик настільки розповсюдився, що вийшов далеко за межі Чернігова і навіть України. Мовиться про працівників відділу візиту клієнтів підприємства Philips Healthcare міста Бест (Голландія), пише видання Свобода.ФМ.

«Підрозділ всесвітньо відомої компанії Philips виробляє медичну апаратуру. Підприємство відвідують відомі лікарі, міністри, директори лікарень. Тут були посол України, королева Голландії її високість Максима», – повідомила Свободі. ФМ уродженка Чернігова Ірина Пилипович, координатор з планування компанії.

Ірина розіслала посилання на продукт творчості чоловічого колективу Чернігівського онкодиспансеру своїм колегам і керівництву та повідомила, що начальник відділу планування Річард Де Йонг під враженням від такої професійності й уваги до жінок та зазначив, що у чернігівських лікарів є чому повчитися.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів