Меню
 
Головна arrow Новини
23 травня 2018 року медичні заклади Новгород-Сіверського району з робочим візитом відвідали фахівці Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, які перевірили стан діагностики онкологічних захворювань та допомоги онкохворим, ефективність профілактичної роботи, порядок взаємодії між первинною та вторинною ланками надання медичної допомоги.

Хірург-онколог Микола Захаров та онкогінеколог Тамара Косач поспілкувались з лікарями та середніми медичними працівниками району, проаналізували стан матеріального оснащення лікарні та перевірили виконання попереднього рішення обласної протиракової експертної комісії. Не залишилось поза увагою обласних фахівців придбання закладом за позабюджетні кошти сучасного езофагогастродуоденоскопу, а для гінекологічного кабінету – кольпоскопу та електроножа. Також позитивною зміною в роботі відмічена підготовка рентгенолога ЦРЛ на курсах з мамографії та впровадження цього скринінгового методу обстеження пацієнтів. Мамологічне обстеження проводиться на апараті «Мадіс», переданому Новгород-Сіверській ЦРЛ обласним онкологічним диспансером у 2017 році.

Голова протиракової комісії Наталія Коленченко зазначила, що отримані від фахівців обласного онкологічного диспансеру зауваження, поради та рекомендації будуть враховані в роботі ЦРЛ та ЦПМСД.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів