Меню
 
Головна arrow Новини
Як вернути бійця АТО до нормального життя?

Про допомогу учасникам АТО повернутися до нормального життя, як це відбувається на Чернігівщині, де можна отримати кваліфіковану допомогу розповідали головний лікар обласної психоневрологічної лікарні Володимир Ященко та головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров'я облдержадміністрації з психіатрії Валентин Скрипник у програмі «Ескулап» на ТРК «Новий Чернігів».

Воїни АТО, які потребують психологічної допомоги, одержують її у Центрі психологічно-соціального відновлення для учасників АТО, що працює на базі Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні. Центр було відкрито на початку війни на сході у 2014 році.

«Починати була важко, адже на той час не було чітких рекомендацій, інструкцій, – згадує Володимир Ященко. – Наших медиків навчали ізраїльські, американські, польські фахівці, тож тепер воїни АТО отримують професійну комплексну допомогу. Здебільшого до нас потрапляють пацієнти з так званим афганським синдромом. На цей час в центрі пройшли реабілітацію понад 990 воїнів АТО».

Для реабілітації медики використовують всі засоби, навіть арт-терапію. На території лікарні та в художній майстерні чимало робіт атовців. Всі вони світлі, яскраві. Картини пацієнтів нещодавно запросили в столичний «Пінчук Арт-Центр».

Переглянути передачу можна за посиланням: http://newch.tv/news/news/item?id=11175

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів