Меню
 
Головна arrow Новини
26 травня начальник Управління охорони здоров’я Петро Гармаш та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун ознайомилися із станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у Чернігівському районі.

Обласні керівники разом із профільними фахівцями відвідали медичні заклади КЗ «Чернігівський районний Центр ПМСД» розташовані у селах Редьківка, Рудка, Мохнатин.

Під час візиту обговорювалися питання організації виявлення туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, смертності від цих хвороб із головним лікарем Чернігівського районного центру ПМСД Віктором Куницею, медичними працівниками Редьківської і Мохнатинської сільських лікарських амбулаторій, ФАПу с. Рудка.

Обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо покращання ситуації, забезпечення контрольованого лікування на амбулаторному етапі та наголосили на провідній ролі первинної мережі у виявленні туберкульозу/ВІЛ-інфекції.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів