Меню
 
Головна arrow Новини
Подарунки новонародженим

Щороку 1 червня відзначається День захисту дітей. Дітворі цього дня не тільки приділяється особлива увага з боку дорослих, а й вручаються подарунки – часом несподівані та приємні. Так сталось сьогодні і у пологовому відділенні Новгород-Сіверської ЦРЛ, де новонароджені малюки та їх мами отримали подарунки для немовлят. До наборів, вартість кожного з яких становить 1171 грн., ввійшли симпатичні та якісні різноманітні бодики, підгузки, кофтинки та пелюшки. А надала лікарні ці набори благодійна організація «Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича», представники якої Роман Беценко та Зінаїда Сивоконь нещодавно відвідали медичний заклад.

Головний лікар Світлана Шам зазначила: «Дуже важливо, коли у такий непростий для медичної галузі час знаходяться небайдужі, які готові прийти на допомогу і медичним закладам, і, як от у цьому випадку, пацієнтам. Особливо приємно передати дарунки малюкам, які побачили світ у стінах нашої лікарні та зробити це у Міжнародний день захисту дітей».

Молоді матусі були приємно вражені вітаннями і подякували за «придане» для малечі.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів