Меню
 
Головна arrow Новини
У черговий раз з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в обласному протитуберкульозному диспансері для пацієнтів дитячого відділення відбулися урочисті заходи.

Присутніх привітав Микола Дейкун – голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО при Чернігівській обласній раді, головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.

До маленьких пацієнтів завітали голова благодійного фонду «Подолаємо туберкульоз разом» Лисенко В.В., голова та заступник голови Чернігівської ліги ділових та професійних жінок Канюка Л.І. та Руденок Т.В., представники Чернігівського міського військкомату на чолі з Володько В.Г., голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Мудра О.О., представники Християнської церкви «Перемога», благодійної організації «Добрий самарянин», які щиро привітали дітей і вручили їм розважальні та навчальні ігри, шкільні приладдя, солодощі, фрукти та ін. Від колективу Чернігівського міського військкомату в дитяче відділення передано лінолеум для ремонту палати.

Діти прикрасили ігрову кімнату своїми малюнками, кульками та показали гостям святкову програму – читали вірші, співали. Вони дуже зраділи ласощам і подарункам.

Завідувачка дитячого відділення Катерина Звягельська подякувала за турботу та висловила сподівання, що така увага небайдужих буде сприяти скорішому одужанню дітей.



Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів