Меню
 
Головна arrow Новини
29 травня 2018 року начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун ознайомилися із станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у Корюківському районі.

У рамках чергового моніторингового візиту, які відбуваються за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», обласні фахівці відвідали КЗ «Корюківська ЦРЛ» та КЗ «Корюківський районий Центр ПМСД».

Під час візиту обговорили стан виявлення та рівні захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, смертності від цих хвороб із фахівцями і керівниками медичних закладів.

Обласними фахівцями були надані практичні поради щодо більш широкого застосування у роботі первинної ланки мікроскопії мазка мокротиння. Звернули увагу на необхідність на місцях приділяти особливу увагу наданню та покращенню послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Підкреслили важливість здійснення контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі використовуючи для цього можливі і доступні моделі лікування. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці лікарів фтизіатра, інфекціоніста, сімейних лікарів первинної мережі.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів