Меню
 
Головна arrow Новини
У КЗ «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня» дбають про поліпшення умов роботи медиків та створення комфорту для пацієнтів.

Протитуберкульозний кабінет поліклінічного відділення Новгород-Сіверської ЦРЛ відтепер працює в нових, поліпшених умовах.

Так, нещодавно у приміщені було проведено поточний ремонт, замінено вхідні двері, оновлено віконні рами, кабінет лаборанта під’єднали до каналізації, а у зручному для пацієнтів та безпечному для оточуючих місці облаштували критий майданчик для збору мокротиння, котрий відповідає всім санітарно-протиепідемічним вимогам.

«І пацієнти, і медичний персонал вже відчули покращення від змін, що відбулись, – зазначила лікар-фтизіатр Раїса Дмитрієва. – Кабінет тепер розташований у зручному та доступному місці. І що теж дуже важливо, він підключений до централізованого теплопостачання на відміну від старої дерев'яної будівлі, яка опалювалась дровами».

Також, Раїса Дмитрієва повідомила, що у планах на друге півріччя поточного року оновити старі меблі на нові та більш сучасні.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів