Меню
 
Головна arrow Новини
У пологовому відділенні Новгород-Сіверській ЦРЛ проводиться планова дезінфекція

Інфекційна безпека акушерських стаціонарів регламентується чинними наказами Міністерства охорони здоров'я України і забезпечується, зокрема, шляхом щорічного косметичного ремонту та дезінфекції пологових відділень. Без цього не можна гарантувати відсутність інфекційних ускладнень ні у породіллі, ні у новонародженого.

Пологове відділення Новгород-Сіверської ЦРЛ з 8 по 26 червня закрилось на планову профілактичну дезінфекцію та поточний ремонт. Матеріальну допомогу для їх проведення надало ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» (директор О.В. Калита), яке вже неодноразово сприяло лікарні у вирішенні поточних проблем. А виконуються ремонтні роботи, як і щороку, персоналом відділення.

Вагітні жінки, термін пологів у яких орієнтовно має настати під час закриття пологового відділення, заздалегідь попереджені про необхідність обрання іншого пологового стаціонару. Прийняти їх готові і Корюківська ЦРЛ, і Чернігівський пологовий будинок. Втім є й інша альтернатива – м. Шостка. А у разі несподіваного початку переймів Новгород-Сіверський відділ екстреної медичної допомоги транспортуватиме жінок до Корюківки.

Як запевнила лікар акушер-гінеколог Марина Індюкова, під кінець червня оновлене пологове відділення буде функціонувати у звичному режимі.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів