Меню
 
Головна arrow Новини
У Новгород-Сіверській ЦРЛ з 18 червня 2018 року починає функціонувати приймально-діагностичне відділення.

Цьому передувала копітка підготовча робота: ремонт приміщень, їх устаткування необхідним обладнанням, медичним інструментарієм, меблями тощо. Наразі відділення оснащене сучасними пристроями та засобами для миття та обробки рук медичного персоналу та професійними ємностями для інструментарію, які лікарні надали спонсори. За кошти благодійного рахунку медичного закладу придбані гінекологічне крісло, лобний рефлектор та дрібний медінструментарій.

Відтепер у приймально-діагностичному відділенні можна буде проводити діагностичні обстеження, зокрема – ультразвукову діагностику, електрокардіографію та ендоскопію, надавати невідкладну долікарську та лікарську допомогу із застосуванням внутрішньовенних трансфузій, електродефібриляції та ін.

Як зазначила головний лікар Світлана Шам, для того, щоб відділення відповідало сучасним вимогам, значних зусиль доклали, перш за все, заступник головного лікаря з медичної частини Наталія Коленченко та головна медична сестра Тетяна Бондаренко. Тепер ще необхідно доукомплектувати штати відділення лікарськими кадрами і над вирішенням цього питання зараз займається адміністрація та колектив закладу.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів