Меню
 
Головна arrow Новини
Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун разом із профільними фахівцями відвідали КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» та КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД».

У рамках чергового моніторингового візиту обласні фахівці ознайомилися із станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у Ічнянському районі та обговорили питання виявлення, показники захворюваності, смертності від цих хвороб.

Обласні фахівці надали практичні поради щодо більш широкого застосування у роботі первинної ланки мікроскопії мазка мокротиння; звернули увагу на необхідність приділяти особливу увагу наданню та покращенню послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення; підкреслили важливість здійснення контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі.

Під час візиту відбулась зустріч з керівниками району та ОТГ, під час якої обговорені питання відкриття АРТ-сайту на базі кабінету «Довіра».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів