Меню
 
Головна arrow Новини
Я МАЮ ПРАВО! Безоплатна правова допомога

11 червня до КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» завітали фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області на чолі Олегом Трейтяком у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, його заступники Сергій П’ятниця та В’ячеслав Хардіков, разом з начальником управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмилою Кузьміною і заступником начальника відділу з питань нотаріату Надією Авраменко розповіли про системні зміни, що відбуваються в органах юстиції області, та обговорили з медиками актуальні питання захисту прав громадян.

«Наразі робота системи юстиції побудована насамперед на правовій допомозі населенню. Реалізуючи ініціативи Мін’юсту в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та його інформаційні кампанії щодня фахівці Головного територіального управління юстиції працюють над підвищенням правової обізнаності населення, підвищення рівня довіри людей до посадовців,, – зазначив Олег Трейтяк. – Ми доводимо, що держава може бути партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати, даємо поради, як діяти, коли порушують права. Працюємо за кількома напрямами: ЧужихДітейНеБуває, СтопНасильство, МаскиШоуСтоп, АгроРейдерствоСтоп, ХабарЗаНавчанняСтоп».

Лікарі поцікавились порядком реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи, питаннями діяльності первинної профспілкової організації, вартістю вчинення нотаріальних дій тощо. Наприкінці зустрічі медикам було запропоновано пройти анкетування та відповісти на питання щодо дієвості системи безоплатної правової допомоги в Україні.

По завершенні заходу заступник головного лікаря закладу Ірина Лебединець від усього колективу щиро подякувала команду справжніх професіоналів юристів за дуже цікаве і корисне спілкування.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів