Меню
 
Головна arrow Новини
День медичного працівника – чудова нагода висловити повагу до праці людей, які рятують тисячі життів.

Так, напередодні свята приймали вітання від в.о. голови Ічнянської районної державної адміністрації Валентини Рябчун, голови Ічнянської районної ради Григорія Герасименка, заступника міського голови Тетяни Кутової та голови ГО «Народна рада Ічнянщини» Віталія Чешка медики КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» та КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД». А медичні заклади отримали подарунки від помічників народних депутатів Валерія Давиденка та Юлії Тимошенко.

Головні лікарі Ічнянщини, Дмитро Івасюк та Оксана Денисенко, відзначили співробітників, які за підсумками року зарекомендували себе висококваліфікованими професіоналами, почесними грамотами та грошовими преміями.

«День медичного працівника – це свято людей благородної професії, які невпинно трудяться, зберігаючи здоров'я пацієнтів та рятуючи життя. Тож, з нагоди цієї події, хочеться від усього серця висловити глибоку повагу та подякувати лікарям, медсестрам, молодшому медичному персоналу за безцінну працю. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям, у Ваших домівках завжди панують щастя та мир, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами» – висловив побажання Дмитро Івасюк. До привітань приєдналися Голова профспілки медичних працівників району Тетяна Майдан та Голова первинної профспілкової організації працівників КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД» професійної спілки працівників охорони здоров’я України Ганна Терещенко.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів