Меню
 
Головна arrow Новини
14 червня відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника для персоналу Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Традиційно у передостанню неділю першого літнього місяця медичні працівники відзначають своє професійне свято. Напередодні цього дня, а саме 14 червня в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника для персоналу Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Зі щирими побажаннями міцного здоров’я, наснаги, морального та матеріального задоволення до своїх колег звернувся головний лікар закладу Микола Дейкун. Він подякував колективу за професіоналізм, уміння знаходити спільну мову з різними пацієнтами, добрим словом згадав ветеранів медичної галузі, які також були запрошені на урочисте зібрання, та молодих спеціалістів, які прийшли їм на зміну. До привітань та побажань приєдналася і голова профспілкового комітету Ольга Смуригіна.

Після слів вдячності та побажань, медики приймали заслужені нагороди. За високий професіоналізм, досягнуті успіхи в роботі Почесними грамотами обласного протитуберкульозного диспансеру були нагороджені Ярослав Вольський, Ірина Жовтоніжко, Анна Бистрікова, Юрій Шеремет, Микола Тарасевич, оголошено подяку 20 фахівцям, які сумлінно працюють в закладі.

Микола Дейкун вручив грамоту Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Катерині Звягельській, а також грамоту Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Антоніні Красненко, Петру Ященку, Людмилі Клочко.

Чудову святкову програму організували для медичних працівників артисти філармонійного центру, в якій врахували смаки і уподобання кожного відділення, лабораторії, господарської чи адміністративної частини медичного закладу області. Переповнена зала філармонійного центру радо вітала артистів, які для представників найгуманнішої у світі професії виконали відомі композиції.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів