Меню
 
Головна arrow Новини
20 червня в обласному протитуберкульозному диспансері пройшов семінар-нарада «Стратегія поліпшення якості ведення випадку ко-інфекції ТБ/ВІЛ в умовах впровадження сучасних пацієнт орієнтовних технологій із забезпеченням соціального супроводу».

У заході прийняли участь районні/міські фтизіатри, інфекціоністи, фахівці обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом, а також голова правління БО «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжела Мойсеєнко.

Відкриваючи семінар, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради Микола Дейкун акцентував увагу присутніх на необхідності зміни підходів до виявлення та надання медичної допомоги пацієнтам з ТБ/ВІЛ-інфекцією, поєднаною патологією ТБ/ВІЛ медичними закладами первинного і вторинного рівня.

На необхідності активного виявляння туберкульозу ефективними методами (мікроскопія мокротиння, скринінгове анкетування та ін.), а також покращення роботи по переходу на амбулаторні пацієнт–орієнтовні технології, організації дієвого медико-соціального супроводу наголосила заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи Ніна Товчига. З проектом Стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню ознайомив присутніх заступник головного лікаря з лікувальної роботи Ярослав Вольський.

Крім того, обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо покращення роботи по виявленню ТБ, ВІЛ та якості ведення випадку ТБ/ВІЛ в амбулаторних умовах.

Нарада відбулася за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів