Меню
 
Головна arrow Новини
Збільшилась кількість укусів тваринами мешканців Новгород-Сіверського району

Початок сезону відпусток 2018 року видався досить складним для рабіологічної служби Н.-Сіверського району. За неповний перший місяць літа з приводу укусів та контакту з тваринами за медичною допомогою звернулось 9 осіб. Вісьмом з них за медичними показаннями було призначено антирабічний протисказовий курс імунізації. Двоє з цих осіб діти дошкільного віку. Такий значний підйом звернень контактних осіб досить незвичне явище в останні роки для району. Здебільшого це явище пов'язане з необережною поведінкою людей по відношенню до диких та свійських тварин, а також з збільшенням кількості відпочиваючих.

Всі особи, яким була показана антирабічна імунізація, отримали препарати вчасно. Проте за рахунок державного бюджету лікарня забезпечується антирабічними препаратами з розрахунку на 3 особи на рік. Через це запас імунобіологічних препаратів в ЦРЛ різко зменшився і іноді є в наявності лише для однієї особи. Але для вирішення проблеми дефіциту антирабічних препаратів адміністрація ЦРЛ провела закупівлю цих імунобіологічних засобів за рахунок місцевого бюджету.

«Вирішення питання боротьби зі сказом в нашому регіоні – це спільна проблема не лише медичної і ветеринарної служби, але й самих мешканців району, – наголошує лікар-рабіолог Н.-Сіверської ЦРЛ Олексій Кібець. – Необхідно нагадати про те, що усіх домашніх тварин необхідно щеплювати проти сказу, з насторогою ставитись до диких та безпритульних тварин, не залишати малолітніх дітей у присутності домашніх улюбленців без нагляду дорослих».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів