Меню
 
Головна arrow Новини
25 - 26 червня 2018 року в пологовому будинку Чернігівської міської ради відбувся науковий семінар-тренінг на тему «Початкова, реанімаційна допомога новонародженим» для неонатологів, педіатрів, акушер-гінекологів, анестезіологів, дитячих сестер медичних та акушерок міста Чернігова та Чернігівської області.

Участь у семінарі взяли к.м.н., доценти, кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика Лакша О.Т., Краснова Ю.Ю., в.о. головного лікаря пологового будинку Чернігівської міської ради Леник Г.Л., головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров’я облдержадміністрації з неонатології Людмила Дудко.

«Даний науковий семінар-тренінг спрямований на підвищення кваліфікації медичного персоналу, який надає медичну допомогу дітям в рододопоміжних закладах» - наголосила Лакша О.Т

Ціль і завдання даного семінару є покращення якості надання медичної допомоги та впливання не лише на виживання немовлят у перші дні життя, але й на їх подальший розвиток і показники здоров’я в наступні вікові періоди.

«Надання адекватної реанімаційної допомоги новонародженим дозволяє знизити їх смертність і захворюваність на 5-40%, отже, кожен медичний працівник пологового блоку, повинен володіти навичками початкової реанімації» - наголосила Дудко Л.С.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів