Меню
 
Головна arrow Новини
Обережно: гадюки!

6 липня 2018 року близько 13 години бригадою екстреної медичної допомоги до приймального відділення Н.- Сіверської ЦРЛ була доставлена 8 річна дитина, яку у таборі села Сапожків Хутір вкусила гадюка. На тілі дитини під час огляду лікарями були виявлені сліди від укусів на лівій кисті та лівій гомілці.

Як розповів покусаний хлопчик, на гадюку він натрапив біля туалету у дворі табору. До дитини відразу була викликана бригада екстреної медичної допомоги, тобто час для надання медичної допомоги не був згаяний.

«У лікарні був наявний антитоксин проти зміїної отрути, який відразу ввели дитині, – повідомила лікар-анестезіолог Ольга Бубенець. – Наразі розпочата інтенсивна інфузійна терапія, направлена на виведення токсину із організму та відновлення життєво важливих органів».

Лікар-педіатр Н.- Сіверської ЦРЛ Олександр Черток, який разом з анестезіологом надавав допомогу дитині, зауважив, що батькам та вихователям слід бути уважними та слідкувати за дітьми, щоб останні не ходили по хащах та високій траві, бо волога та потепління активізують небезпечних плазунів.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів