Меню
 
Головна arrow Новини
Черговий моніторингового візит до Новгород-Сіверської ЦРЛ та Центру ПСМД провели фахівці обласного протитуберкульозного диспансеру на чолі з головним лікарем Миколою Дейкуном та заступником головного лікаря Ніною Товчигою.

Члени моніторингової групи ознайомились із станом виявлення туберкульозу та ВІЛ-інфекції у районі, надали практичні поради щодо шляхів залучення до обстеження осіб із груп високого ризику захворювання.

В обговоренні результатів роботи взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Неля Чугаєва, голова районної ради В'ячеслав Кауфман, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Разумейко, головні лікарі обох медичних закладів та районні фахівці. Увага присутніх зверталась на поліпшення співпраці фтизіатра, інфекціоніста та лікарів первинної ланки, більш активному обстеженні з метою виявлення ВІЛ/СНІДу та туберкульозу на первинному рівні, а також проведення контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі. В контексті останнього піднімалось питання щодо доцільності функціонування туберкульозних ліжок у складі ЦРЛ.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів