Меню
 
Головна arrow Новини
Наближення медичної допомоги до жителів міста над Остром: 9 липня сучасний пункт сімейної медицини відкрито у Ніжині. Це вже восьмий структурний підрозділ КЗ «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Амбулаторія обслуговуватиме майже 4 тисячі жителів одного з віддалених мікрорайонів.

Участь у відкритті амбулаторії взяли представники медичної спільноти Ніжина, а також народний депутат України Валерій Давиденко, який посприяв у відкритті нової амбулаторії.

Як зазначила головний лікар КЗ «Ніжинський міський центр ПМСД» Оксана Калініченко, відтепер людям старшого покоління, дітям та молодим мамам не треба буде їздити до центру міста для отримання медичної допомоги чи консультації. «Все тепер є і в нашій амбулаторії, яка оснащена всіма необхідними приладами, меблями, електрокардіографом, УВЧ-апаратом, тонометрами, вагами з ростоміром, пульсоксиметрами дитячими, офтальмоскопами, глюкометрами, комп’ютерною технікою, – зазначає керівник закладу. – В нас функціонує мобільний додаток «Ніжин медичний», яким на даний час користуються 13600 жителів Ніжина. Завдяки йому пацієнти цього віддаленого мікрорайону можуть записатися до лікаря у зручний для них час і прийти за отриманням допомоги без черги.

Також в амбулаторії встановлена сучасна система вентиляції, охорони, оновлено міський телефонний зв’язок. На обладнання амбулаторії було використано 213849 гривен (кошти міського бюджету – 52890 грн. та медичної субвенції – 160959 грн».

У відкритій амбулаторії сімейної медицини працюватимуть 2 лікаря – терапевт та педіатр.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів