Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує пройти курси навчання навичкам надання першої допомоги

Як і в усьому світі, навчання населення навичкам першої допомоги – одне з основних завдань Товариства Червоного Хреста України. Чернігівська організація також організовує заняття по навчанню населення за 6-ти і 12-ти годинними програмами з видачею сертифікатів міжнародного зразка, що дійсні в 191 країні світу.

Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.

Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги, виникають, як правило, несподівано. В основному, це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальною медичною освітою. У цих випадках важливо не піддаватися паніці, діяти швидко й рішуче, тому в такі моменти дорога кожна секунда.

Людина, яка надає першу медичну допомогу, повинна вміти: оцінити стан потерпілого і визначити, якої допомоги насамперед він потребує; забезпечити вільну прохідність верхніх дихальних шляхів; зробити штучне дихання «із рота в рот» або «із рота в ніс» та зовнішній масаж серця й оцінити їх ефективність; зупинити кровотечу накладанням джгута, стисної пов’язки або пальцевим притискуванням судин, накласти пов’язку при пошкодженні (пораненні, опіку, кровотечі, відмороженні, травмі); іммобілізувати пошкоджену частину тіла при переломі кісток, важкій травмі, термічному уражені; надати допомогу при тепловому і сонячному ударах, утопленні, отруєнні, блюванні, втраті свідомості; використати підручні засоби при перенесені, завантаженні і транспортуванні потерпілого; визначити необхідність транспортування потерпілого машиною швидкої допомоги чи попутним транспортом.

Саме тому Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує всіх бажаючих пройти курси навчання навичкам надання першої допомоги.

Навчання проводяться за адресою: місто Чернігів, вул. І. Мазепи 1-Б, контактні телефони: 677-138, 677-226.

Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів