Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівщина робить перші кроки в напрямку створення системи громадського здоров’я в регіоні.

Навесні цього року КЗ «Обласний центр інформаційно - аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» взяв участь у конкурсі ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» в отриманні субґранту на розвиток системи громадського здоров'я в регіонах України. Це загальнонаціональна реалізація ґранту #GlobalFund з протидії епідемії ВІЛ-інфекції і СНІДу, туберкульозу та малярії в Україні.

У результаті конкурсу Чернігівщина стала одним із 6 пілотних регіонів для стратегічного впровадження цілей системи громадського здоров'я та вже 13 липня 2018 року КЗ «Обласний центр інформаційно - аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» підписано договір з ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

З метою виконання завдань, визначених Договором, Управлінням охорони здоров’я ОДА створена робоча група з формування системи громадського здоров’я в Чернігівській області для забезпечення діяльності регіональних координаційних механізмів з розвитку та удосконалення системи громадського здоров’я в регіоні.

1 серпня, під головуванням начальника УОЗ ОДА Петра Гармаша, відбулося перше засідання робочої групи, на якій розглядалися питання розробки стратегічних документів щодо розвитку системи громадського здоров’я в області, розбудови взаємодії, партнерства та оптимізації функціонування сторін по виконанню завдань громадського здоров’я та ряд інших питань.
Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів