Меню
 
Головна arrow Новини
Стан забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну у Н. - Сіверському районі

Препарати інсуліну для хворих на цукровий діабет – це питання не тільки здоров’я, а скоріше самого життя. Наразі на диспансерному обліку у лікаря ендокринолога у Н. - Сіверському районі перебуває 81 хворий на інсулінозалежний цукровий діабет, в тому числі 2 дитини.

Держава виділяє кошти медичної субвенції на забезпечення хворих інсулінами, але нажаль у недостатньому обсязі (на 88% від потреби). На 2018 рік із державного бюджету виділено для забезпечення хворих препаратами інсуліну коштів медичної субвенції на суму 275,4 тис. грн. Щоби забезпечити діабетиків препаратами інсуліну у повному обсязі були прийняті районна та міська програми« Цукровий діабет», які передбачають дофінансування цих ліків із районного та міського бюджетів: 72 тис. грн. із районного бюджету та 170 тис. грн. із міського.

Станом на 01.08.2018 районна програма профінансована на 50%, міська – на 29,4%. Тож виникли об’єктивні труднощі із забезпеченням міських хворих препаратами інсуліну у повному обсязі.

Головний лікар Н. - Сіверської ЦРЛ Світлана ІІІам, поспілкувавшись із міським головою Олегом Бондаренком, зазначила, що мер із розумінням поставився до проблеми забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну і пообіцяв знайти кошти у межах прийнятої Програми та подати на розгляд депутатів міської ради на найближчій сесії, яка відбудеться до кінця серпня.
Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів