Меню
 
Головна arrow Новини
На етапі впровадження дорожньої карти з розвитку регіональної системи громадського здоров’я в області активізовано роботу об’єднаного відділу моніторингу і оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції СНІДу та туберкульозу.

9 серпня під головуванням заступника головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру, керівника відділу Ніни Товчиги відбулося чергове засідання, на якому схвалено план подальшої роботи МІО у сфері протидії туберкульозу і ВІЛ-інфекції.

Планом передбачено систематичне інформування громадськості шляхом оприлюднення інформації на сайтах закладів, здійснення моніторингу за показниками програмних заходів, а також з оцінки якості виявлення та надання медичної допомоги хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію у закладах первинного, вторинного рівня для розробки та проведення заходів для покращення ситуації.

На засіданні фахівці обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та обласного протитуберкульозного диспансеру розглянули результати аналізу поточного стану досягнення цільових показників із виявлення та лікування хворих на ко-інфекцію ТБ/ВІЛ у районах і містах, намітили шляхи покращення цієї роботи.

Також присутні обговорили питання про необхідність наближення ВІЛ-сервісних послуг до кожного пацієнта шляхом відкриття у ІІ півріччі 2018 року сайтів АРТ (кабінет для видачі ліків) на базі ЦРЛ у 9 районах області з урахуванням готовності закладу до такої роботи.

Присутні відмітили, що лише завдяки зусиллям всіх відповідальних фахівців пацієнт отримає якісну послугу на всіх рівнях надання медичної допомоги і як результат – призначення лікування.Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів