Меню
 
Головна arrow Новини
Медицина на селі по-новому: у Кіптях відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Основна мета медичної реформи - це доступна, якісна медична допомога населенню. Кіптівька ОТГ зробила перший, але досить вагомий крок для досягнення цієї мети – 25 серпня в адміністративному центрі ОТГ, селі Кіпті, урочисто відкрито сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

На місці відкритої амбулаторії ще рік тому був старенький фельдшерський пункт. За рахунок субвенцій та частково за рахунок коштів з місцевого бюджету (а це сума понад 2,5 млн грн.) проведено реконструкцію фельдшерського пункту під лікарську амбулаторію. Так, було прибудовано житлове приміщення ( двокімнатна квартира з усіма зручностями) для лікаря, проведено теплову модернізацію медичного закладу та благоустрій прилеглої території.

На урочистому відкритті лікарської амбулаторії були присутні поважні гості: народний депутат України Валерій Давиденко, в.о. голови обласної державної адміністрації Юлія Свириденко, депутат Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук.

Валерій Давиденко подарував службовий автомобіль для лікаря та оргтехніку.

Юлія Свириденко запевнила, що тепер основним завданням буде виділення коштів державної субвенції для закупівлі медичного обладнання для Кіптівської лікарської амбулаторії. І це завдання має бути виконаним до кінця поточного року.

На разі залишається відкритим досить актуальне питання – відсутність лікаря загальної практики сімейної медицини. Жителі громади чекають до себе фахівця.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів