Меню
 
Головна arrow Новини
Деснянське басейнове управління водних ресурсів та NGO «For the Desna River Revival» (ГО «За відродження Десни»), за підтримки Державного агентства водних ресурсів України, Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської міської ради запрошує жителів та гостей міста взяти участь у новому святі «День Десни», яке відбудеться 8 вересня у сквері ім. Богдана Хмельницького.

Основна мета – екологічне виховання, зміна ставлення населення до водних ресурсів, привернення уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників бізнесу та громадських організацій до екологічних проблем водних об’єктів та пошуку шляхів їх спільного вирішення.

В рамках святкових заходів заплановане урочисте відзначення переможців конкурсів «Десна в об’єктиві», «Кращий логотип свята», «Краща стаття екологічного спрямування», розгорнуто виставку робіт фіналістів фотоконкурсу та багато іншого. Детальна інформація за посиланням:

https://www.facebook.com/events/242948229742450/

Крім того, в рамках свята обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя запрошує всіх бажаючих виміряти артеріальний тиск та отримати рекомендації фахівців, як захистити своє серце.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів