Меню
 
Головна arrow Новини
4 вересня 2018 року в м. Чернігові в рамках проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» відбувся семінар-нарада з питань автономізації медичних закладів, управління ними, фінансування системи охорони здоров’я в умовах її реформування.

Участь у заході взяли: керівники обласного Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради, керівники обласних медичних закладів, головні лікарі ЦРЛ, ЦПМСД, фахівці фінансової, економічної, юридичної служб.

Під час наради керівник проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг в дії» Олексій Яременко зазначив, що 06 квітня 2018 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», яким було внесено зміни до законодавства України з метою надання закладам охорони здоров’я автономії у прийнятті рішень по управлінню закладами та можливості вільно користуватися власними ресурсами. Спрощений період реорганізації закладів охорони здоров’я спливає 31 грудня цього року, тому необхідно забезпечити автономізацію закладів на момент закінчення перехідного періоду, яка є істотною умовою для отримання оплати за новою системою фінансування на підставі договору із Національною службою здоров’я України.

Олексій Яременко надав роз’яснення присутнім щодо реформи фінансування системи охорони здоров’я. Відповіді на питання щодо автономізації закладів охорони здоров’я представив юридичний радник проекту Павло Брагінський.

Юлія Соколовська, старший радник, керівник напрямку з розвитку електронної системи охорони здоров’я (eHealth), забезпечення прозорості та підзвітності презентувала методології визначення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування в межах госпітального округу та відповідного електронного інструменту.

Учасники наради обмінялись досвідом роботи та обговорили наступні кроки по вдосконаленню системи фінансування і управління охороною здоров’я в регіоні.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів