Меню
 
Головна arrow Новини
Час дбати про здоров’я!

8 вересня жителі та гості Чернігова вперше відзначали День Десни. Медики приєдналися до свята та організували профілактичну акцію «Час вимірювати тиск». У центрі міста, в сквері імені Богдана Хмельницького був розгорнутий пункт, де всі бажаючі мали змогу безкоштовно виміряти свій артеріальний тиск та отримати рекомендації фахівців.

«Головна мета нашої акції – профілактика серцево-судинних захворювань та інформування населення щодо факторів ризику їх розвитку, – зазначив організатор заходу, начальник обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя Володимир Тарасовський. – Ми хочемо ще раз нагадати кожному, що попередити хворобу завжди легше і ефективніше, ніж лікування занедбаних станів та закликати чернігівців до збереження власного здоров’я».

За словами завідуючої відділом пропаганди здорового способу життя обласного центру інформаційно-аналітичних технологій Ірини Ейсимонт, зменшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань цілком реально: «Для цього слід позбутися шкідливих звичок, пам’ятати про правильне харчування та регулярні фізичні навантаження, уникати стресів і відвідувати свого сімейного лікаря, щоб зберегти здоров'я та у разі потреби вчасно розпочати лікування».

Загалом під час інформаційно-оздоровчої акції виявили бажання пройти обстеження 129 осіб, з яких у 32 – виявлені відхилення показників артеріального тиску. Кожному відвідувачу було надано пам’ятку «Захистить своє серце» та проведено опитування для вивчення думки населення про власне здоров’я та фактори, що впливають на нього.

Присутні були задоволені наданою послугою та висловили побажання проводити такі акції якомога частіше.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів