Меню
 
Головна arrow Новини
Питання раціонального харчування обговорили медики КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ»

Нормалізація маси тіла лежить в основі профілактики та навіть лікування цілої низки неінфекційних захворювань – атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарду, інсульту, цукрового діабету, ожиріння, остеопорозу, раку, гіпертонічної хвороби та ін. Дотримання принципів здорового харчування у поєднанні з дозованою фізичною активністю – складові способу життя, що сприяють збереженню здоров’я. Саме про це 12 вересня йшлося на семінарі-нараді у КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ».

Учасники заходу з неабиякою зацікавленістю прослухали доповіді щодо принципів дієтичного харчування при надлишковій масі тіла, рекомендації з питань здорового харчування та жваво обговорили тему.

Головний лікар ЦРЛ Світлана Шам у заключному слові зазначила, що проблема правильного та здорового харчування залишається актуальною не тільки для пацієнтів, а й насамперед для медичних працівників, які мають бути взірцем здорового способу життя. Тож практичне втілення принципів здорового харчування не тільки дозволить поліпшити стан власного здоров’я, а й заохотити до цього оточуючих.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів