Меню
 
Головна arrow Новини
Засідання об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ

З метою подальшого впровадження дорожньої карти з розвитку регіональної системи громадського здоров’я в області 11 вересня проведено чергове засідання об’єднаного відділу моніторингу і оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції СНІДу та туберкульозу, участь у якому взяли фахівці обласного протитуберкульозного диспансеру, обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, БО «Чернігівська МЕРЕЖА».. Зібрання відбулося під головуванням головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Миколи Дейкуна.

На засіданні розглядалися питання створення і організації роботи мультидисциплінарних команд для покращення якості ведення випадку ТБ/ВІЛ та надання пацієнтам обласного протитуберкульозного диспансеру повного спектру послуг; впровадження у практичну діяльність консультування і тестування на ВІЛ на етапі консультативного прийому, що дасть можливість якомога швидше призначити лікування як проти туберкульозу, так і ВІЛ.

Присутні обговорили стан готовності до відкриття у другому півріччі 218 року сайтів АРТ (кабінет для видачі ліків) на базі кабінетів «Довіра» ЦРЛ у 9 районах області. Тут ВІЛ-позитивні особи будуть отримувати спеціалізоване лікування за місцем проживання, не приїжджаючи до м. Чернігова. Така децентралізація ВІЛ-сервісної послуги підвищить її доступність та ефективність лікування.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів