Меню
 
Головна arrow Новини
Лікарська допомога наближується до сільських мешканців

З метою наближення лікарської допомоги до сільських жителів та укладення ними декларацій з сімейними лікарями в Чернігівському районі збільшується кількість лікувальних закладів, підключених до мережі INTERNET: на сьогодні це не тільки сімейні амбулаторії, а й фельдшерські пункти. Про це пересвідчились начальник обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя Володимир Тарасовський та кореспондент газети «Ваше здоров’я» Олена Березкіна, які відвідали заклади первинної ланки району.

«Напередодні до мережі INTERNET НЕОКОМ підключений Снов’янський фельдшерський пункт, – зазначив головний лікар КНП «Чернігівський районний центр ПМСД» Віктор Куниця. – Тепер сімейний лікар має змогу заключати декларації на медичне обслуговування з жителями цього та навколишніх сіл, а завідувач фельдшерського пункту в режимі online отримувати консультації сімейного лікаря».

Також позитивні враження керівник обласного закладу отримав від Седнівської сімейної амбулаторії та Киселівського фельдшерсько-акушерського пункту. До речі, керівник центру ПМСД Віктор Куниця мав нагоду вручити сімейному лікарю Чернігівської амбулаторії Наталії Вересовій ноутбук, придбаний за кошти Киселівської сільської ради, що дасть змогу долучити жителів громади до процесу укладання декларацій.

Довідково: на сьогодні лікарями Чернігівського району укладено понад 26,6 тисяч декларацій, що становить 50,3% від кількості жителів району.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів