Меню
 
Головна arrow Новини
Єдина багатоканальна лінія 103 в області функціонує

За повідомленням адміністрації лікувально-профілактичного закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради станом на 12 вересня 2018 року до центральної оперативної диспетчерської підключені усі структурні підрозділи центру, а саме: міста обласного підпорядкування Чернігів, Ніжин, Прилуки, Новгород-Сіверський та 22 райони області.

На даний час усі дзвінки з будь-якого телефону області переадресовується на єдину багатоканальну лінію 103 у м. Чернігів.

При надходженні телефонного дзвінка за єдиним номером «103» диспетчер приймає виклик і одночасно заносить його в електронну базу даних, за допомогою GPS навігації визначає автомобіль Е(Ш)МД який знаходиться найближче до місця виклику, передає виклик даній бригаді, отримує підтвердження про отримання виклику бригадою та при необхідності здійснює інформаційний супровід.

По закінченню обслуговування виклику бригада інформує диспетчера про проведену роботу.

Крім того у штаті центральної оперативної диспетчерської працює лікар консультант, який при необхідності проконсультує по телефону та порекомендує до якого закладу охорони здоров’я необхідно звернутись хворому стан якого не потребує надання екстреної медичної допомоги.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів