Меню
 
Головна arrow Новини
Профілактика – єдиний спосіб захисту від дифтерії

Саме під таким гаслом у КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» пройшли інформаційні заходи з цієї тематики та був проведений семінар-нарада.

На нараді наголошувалось, що сьогодні Україна опинилась на порозі ще однієї небезпечної інфекційної хвороби – дифтерії. Як відомо, без негайного введення дифтерійного антитоксину смертність від дифтерії досягає близько 50%. Спалах цього захворювання є наслідком недостатнього охоплення вакцинацією населення.

З огляду на ситуацію, що склалась, та враховуючи значне зниження рівня колективного імунітету у населення, лікарем інфекціоністом була проведена роз’яснювальна кампанія серед медичної спільноти та населення з питань профілактики цього захворювання.

«Єдиним способом захисту від дифтерії, – зазначив Андрій Недашківський, – є вакцинація дітей та ревакцинація кожні 10 років дорослих. Люди, які не отримали або не завершили вакцинацію проти дифтерії, піддаються ризику, в яких би умовах вони не проживали, тому незалежно від віку необхідно проводити повну вакцинацію».Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів