Меню
 
Головна arrow Новини
Оновлене терапевтичне відділення Менської ЦРЛ готове приймати пацієнтів

В терапевтичному відділенні КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» завершено поточний ремонт. Тепер тут створені більш комфортні умови для перебування та лікування пацієнтів, а також для роботи медичного персоналу.

Під час ремонтних робіт, що проводились з липня по серпень поточного року, було замінено вхідні двері та двері резервного виходу на сучасні металопластикові, замінені двері в палатах та допоміжних приміщеннях. Капітально відремонтовано маніпуляційний кабінет, проведено косметичний ремонт палат та інших приміщень відділення. У ванній кімнаті та санвузлах повністю замінені на сучасні пластикові старі каналізаційні та водопровідні труби, встановлено нове сантехнічне обладнання. У відділення придбані нові сучасні ліжка в загальні палати та чотири функціональні ліжка для палати інтенсивної терапії. Всі ремонтні роботи проводились за кошти районного бюджету.

Слід зазначити, що у терапевтичному відділенні надається профільна стаціонарна медична допомога як мешканцям Менського району так і мешканцям сусідніх районів. Наразі пацієнти, які перебувають на лікуванні, дуже задоволені створеними умовами, що сприяють їх комфортному перебуванню у відділенні.

Не приховують свої враження і працівники відділення. Маніпуляційна медична сестра Наталія Рахманова зазначила: «Сьогодні я отримала гарні умови праці, а також спостерігаю, як задоволені пацієнти, коли допомога їм надається на сучасному рівні та в належних умовах».Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів